AKCIE
zápas č. 1 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Šiška Emil(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Javorský Ladislav(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 5 | 2 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Šiška Emil |
zápas č. 2 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Milan Martin(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 14 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 7 | 7 | 12 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Milan Martin |
zápas č. 3 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kapinus Ľubomír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Klimo Július(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 8 | 10 | 1 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kapinus Ľubomír |
zápas č. 4 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Plačko Dávid(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 9 | 11 | 12 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 6 | 11 | 7 | 10 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Plačko Dávid |
zápas č. 5 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Šleboda Eduard(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 8 | 11 | 7 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Bujňák Tibor(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 9 | 11 | 6 | 11 | 8 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Šleboda Eduard |
zápas č. 6 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Szentivanyi Peter(TJ Sokol Jakubany) | 1 | 5 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Krajňák Matúš |
zápas č. 7 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Černický Ľubomír(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 11 | 7 | 7 | 11 | 8 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Vitko Jozef(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 8 | 11 | 11 | 6 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Vitko Jozef |
zápas č. 8 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kovalčík Tomáš(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 9 | 11 | 8 | 8 | 1 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Pitoňák Peter(ŠK VETERÁN POPRAD) | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Pitoňák Peter |
zápas č. 9 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Gladiš Štefan(STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Dragoš Slavomír(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 4 | 5 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Gladiš Štefan |
zápas č. 10 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Suchý Viliam(JAVORINKA LEVOČA) | 1 | 8 | 0 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Petráš Peter(TJ STO LETANOVCE) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Petráš Peter |
zápas č. 11 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Škára Martin(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 8 | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 9 | 11 | 3 | 4 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Škára Martin |
zápas č. 12 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Hiščar Stanislav(SEVERKA KEŽMAROK) | 6 | 5 | 12 | 11 | 5 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Farkašovský Tomáš(OŠK ARNUTOVCE) | 11 | 11 | 10 | 5 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Farkašovský Tomáš |
zápas č. 13 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Funket Anton(SEVERKA KEŽMAROK) | 11 | 5 | 11 | 11 | 3 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Caltík Ján(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 8 | 11 | 13 | 9 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Caltík Ján |
zápas č. 14 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Lešundák Jozef(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 7 | 11 | 8 | 6 | 1 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Tkáč Samuel(STŠK OBEC HRABUŠICE) | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Tkáč Samuel |
zápas č. 15 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Štucka Jozef(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) | 5 | 11 | 7 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Šebest Michal(ADENTO SVIT) | 11 | 13 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Šebest Michal |
zápas č. 16 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Milan Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 7 | 5 | 4 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Seman Jaroslav(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Seman Jaroslav |
zápas č. 17 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Pecko Peter(STK STARÁ LESNÁ) | 5 | 4 | 14 | 11 | 12 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Benko Miroslav(ADENTO SVIT) | 11 | 11 | 12 | 4 | 10 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Pecko Peter |
zápas č. 18 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Štucka Ján(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) | 5 | 8 | 11 | 11 | 3 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Balogh Slavomír(JAVORINKA LEVOČA) | 118 | 11 | 3 | 7 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Balogh Slavomír |
zápas č. 19 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Toporcer Štefan(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 3 | 9 | 2 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Uhrín Samuel(TJ STO LETANOVCE) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Uhrín Samuel |
zápas č. 20 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Popadič Ján(ŠK VETERÁN POPRAD) | 11 | 6 | 6 | 9 | 1 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Benko Martin(STO POPRAD - VEĽKÁ) | 7 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Benko Martin |
zápas č. 21 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Sagula Jaroslav(STO BBF SPIŠSKÁ NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Bujňák Tibor(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 4 | 4 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Sagula Jaroslav |
zápas č. 22 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Šleboda Eduard(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 2 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Szentivanyi Peter(TJ Sokol Jakubany) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Szentivanyi Peter |
zápas č. 23 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Bohunčák František(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Vitko Jozef(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 7 | 5 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Bohunčák František |
zápas č. 24 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Černický Ľubomír(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 10 | 11 | 11 | 12 | 13 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Kovalčík Tomáš(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 12 | 9 | 7 | 14 | 11 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Černický Ľubomír |
zápas č. 25 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Toporcer Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Dragoš Slavomír(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 2 | 5 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Toporcer Peter |
zápas č. 26 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Gladiš Štefan(STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY) | 10 | 11 | 10 | 11 | 11 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Suchý Viliam(JAVORINKA LEVOČA) | 12 | 2 | 12 | 6 | 13 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Suchý Viliam |
zápas č. 27 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE) | 11 | 8 | 11 | 12 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 9 | 11 | 9 | 10 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kandráč Ladislav |
zápas č. 28 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Škára Martin(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Hiščar Stanislav(SEVERKA KEŽMAROK) | 3 | 10 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Škára Martin |
zápas č. 29 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Černický Marián(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 13 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Caltík Ján(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 5 | 7 | 11 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Černický Marián |
zápas č. 30 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Funket Anton(SEVERKA KEŽMAROK) | 4 | 4 | 6 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Lešundák Jozef(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Lešundák Jozef |
zápas č. 31 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kovalčík Kamil(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 12 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Šebest Michal(ADENTO SVIT) | 10 | 7 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kovalčík Kamil |
zápas č. 32 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Štucka Jozef(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Milan Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 6 | 5 | 11 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Štucka Jozef |
zápas č. 33 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Šiška Emil(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 11 | 11 | 13 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Benko Miroslav(ADENTO SVIT) | 4 | 9 | 11 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Šiška Emil |
zápas č. 34 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Milan Martin(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 13 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Balogh Slavomír(JAVORINKA LEVOČA) | 7 | 8 | 11 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Milan Martin |
zápas č. 35 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kapinus Ľubomír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Uhrín Samuel(TJ STO LETANOVCE) | 3 | 9 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Kapinus Ľubomír |
zápas č. 36 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Plačko Dávid(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Benko Martin(STO POPRAD - VEĽKÁ) | 5 | 9 | 11 | 7 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Plačko Dávid |
zápas č. 37 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Sagula Jaroslav(STO BBF SPIŠSKÁ NOVÁ VES) | 12 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA) | 10 | 5 | 2 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Sagula Jaroslav |
zápas č. 38 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Bujňák Tibor(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 7 | 11 | 8 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Szentivanyi Peter(TJ Sokol Jakubany) | 3 | 7 | 11 | 13 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Szentivanyi Peter |
zápas č. 39 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Bohunčák František(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 9 | 11 | 11 | 11 | 8 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Pitoňák Peter(ŠK VETERÁN POPRAD) | 11 | 13 | 9 | 9 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Pitoňák Peter |
zápas č. 40 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Vitko Jozef(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 7 | 11 | 11 | 5 | 9 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Kovalčík Tomáš(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 6 | 5 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Kovalčík Tomáš |
zápas č. 41 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Toporcer Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 1 | 7 | 11 | 8 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Petráš Peter(TJ STO LETANOVCE) | 8 | 11 | 11 | 1 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Petráš Peter |
zápas č. 42 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Dragoš Slavomír(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 9 | 6 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Suchý Viliam(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Suchý Viliam |
zápas č. 43 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE) | 8 | 11 | 11 | 9 | 9 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Farkašovský Tomáš(OŠK ARNUTOVCE) | 11 | 6 | 9 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Farkašovský Tomáš |
zápas č. 44 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 12 | 9 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Hiščar Stanislav(SEVERKA KEŽMAROK) | 10 | 11 | 9 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Dunčko Vladimír |
zápas č. 45 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Černický Marián(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 4 | 7 | 17 | 6 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Tkáč Samuel(STŠK OBEC HRABUŠICE) | 8 | 11 | 11 | 15 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Tkáč Samuel |
zápas č. 46 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Caltík Ján(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 8 | 5 | 6 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Lešundák Jozef(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Lešundák Jozef |
zápas č. 47 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kovalčík Kamil(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Seman Jaroslav(JAVORINKA LEVOČA) | 9 | 11 | 7 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Kovalčík Kamil |
zápas č. 48 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Šebest Michal(ADENTO SVIT) | 11 | 11 | 6 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Milan Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 7 | 5 | 11 | 3 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Šebest Michal |
zápas č. 49 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Javorský Ladislav(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 8 | 6 | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Pecko Peter(STK STARÁ LESNÁ) | 11 | 11 | 4 | 4 | 8 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Javorský Ladislav |
zápas č. 50 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Štucka Ján(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) | 5 | 7 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Bolha Slavomír |
zápas č. 51 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Klimo Július(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 11 | 17 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Toporcer Štefan(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 8 | 15 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Klimo Július |
zápas č. 52 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 10 | 1 | 12 | 0 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Popadič Ján(ŠK VETERÁN POPRAD) | 12 | 11 | 14 | 3 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Popadič Ján |
zápas č. 53 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Sagula Jaroslav(STO BBF SPIŠSKÁ NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Szentivanyi Peter(TJ Sokol Jakubany) | 13 | 8 | 7 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Sagula Jaroslav |
zápas č. 54 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Šleboda Eduard(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 4 | 8 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Krajňák Matúš |
zápas č. 55 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Bohunčák František(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 9 | 11 | 8 | 6 | 1 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Kovalčík Tomáš(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kovalčík Tomáš |
zápas č. 56 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Pitoňák Peter(ŠK VETERÁN POPRAD) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Černický Ľubomír(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 5 | 8 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Pitoňák Peter |
zápas č. 57 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Toporcer Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Suchý Viliam(JAVORINKA LEVOČA) | 8 | 6 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Toporcer Peter |
zápas č. 58 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Petráš Peter(TJ STO LETANOVCE) | 13 | 11 | 8 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Gladiš Štefan(STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY) | 11 | 7 | 11 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Petráš Peter |
zápas č. 59 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Hiščar Stanislav(SEVERKA KEŽMAROK) | 11 | 9 | 3 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kandráč Ladislav |
zápas č. 60 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Farkašovský Tomáš(OŠK ARNUTOVCE) | 11 | 7 | 11 | 9 | 3 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Škára Martin(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 6 | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Škára Martin |
zápas č. 61 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Černický Marián(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Lešundák Jozef(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 6 | 11 | 6 | 3 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Černický Marián |
zápas č. 62 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Tkáč Samuel(STŠK OBEC HRABUŠICE) | 13 | 11 | 4 | 5 | 12 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Funket Anton(SEVERKA KEŽMAROK) | 11 | 7 | 11 | 11 | 10 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Tkáč Samuel |
zápas č. 63 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kovalčík Kamil(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Milan Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 6 | 7 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kovalčík Kamil |
zápas č. 64 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Seman Jaroslav(JAVORINKA LEVOČA) | 13 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Štucka Jozef(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) | 11 | 7 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Seman Jaroslav |
zápas č. 65 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Šiška Emil(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 12 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Pecko Peter(STK STARÁ LESNÁ) | 10 | 1 | 13 | 2 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Šiška Emil |
zápas č. 66 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Milan Martin(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Štucka Ján(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) | 7 | 7 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Milan Martin |
zápas č. 67 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kapinus Ľubomír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Toporcer Štefan(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 1 | 1 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kapinus Ľubomír |
zápas č. 68 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Plačko Dávid(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Popadič Ján(ŠK VETERÁN POPRAD) | 9 | 11 | 8 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Plačko Dávid |
zápas č. 69 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Sagula Jaroslav(STO BBF SPIŠSKÁ NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Šleboda Eduard(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 13 | 4 | 5 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Sagula Jaroslav |
zápas č. 70 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Bujňák Tibor(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 9 | 7 | 5 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Krajňák Matúš |
zápas č. 71 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Bohunčák František(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Černický Ľubomír(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 6 | 7 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Bohunčák František |
zápas č. 72 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Pitoňák Peter(ŠK VETERÁN POPRAD) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Vitko Jozef(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 9 | 6 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Pitoňák Peter |
zápas č. 73 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Toporcer Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 11 | 7 | 10 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Gladiš Štefan(STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY) | 8 | 7 | 11 | 12 | 7 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Toporcer Peter |
zápas č. 74 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Petráš Peter(TJ STO LETANOVCE) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Dragoš Slavomír(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 1 | 5 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Petráš Peter |
zápas č. 75 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE) | 11 | 4 | 12 | 4 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Škára Martin(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 6 | 11 | 10 | 11 | 6 | 2 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Kandráč Ladislav |
zápas č. 76 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Farkašovský Tomáš(OŠK ARNUTOVCE) | 11 | 11 | 12 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 6 | 8 | 10 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Farkašovský Tomáš |
zápas č. 77 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Černický Marián(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Funket Anton(SEVERKA KEŽMAROK) | 4 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Černický Marián |
zápas č. 78 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Tkáč Samuel(STŠK OBEC HRABUŠICE) | 9 | 11 | 11 | 5 | 7 | 2 | ||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Caltík Ján(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 11 | 6 | 4 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Caltík Ján |
zápas č. 79 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kovalčík Kamil(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Štucka Jozef(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) | 8 | 3 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Kovalčík Kamil |
zápas č. 80 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Seman Jaroslav(JAVORINKA LEVOČA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Šebest Michal(ADENTO SVIT) | 4 | 6 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Seman Jaroslav |
zápas č. 81 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Benko Miroslav(ADENTO SVIT) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Javorský Ladislav(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 9 | 6 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Benko Miroslav |
zápas č. 82 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Balogh Slavomír(JAVORINKA LEVOČA) | 4 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 7 | 8 | 5 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Balogh Slavomír |
zápas č. 83 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Uhrín Samuel(TJ STO LETANOVCE) | 11 | 3 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Klimo Július(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 9 | 11 | 6 | 7 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Uhrín Samuel |
zápas č. 84 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Benko Martin(STO POPRAD - VEĽKÁ) | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 29.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 8 | 11 | 4 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: Dvojhra | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Benko Martin |