AKCIE
č. záp. | Hráč 1 - Hrác 2 | Hráč 1 - Hrác 2 | výsledok | kolo | zápas | dátum/čas | stôl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Takáč Roman / Hovanec Tomáš(ŠKP PŠ KOŠICE) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
2 | Toporcer Štefan / Toporcer Ladislav(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Tkáč Samuel / Mušuta Augustín(TJ STO LETANOVCE / STŠK OBEC HRABUŠICE) | 0:3 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
3 | Funket Anton / Koša Karol(SEVERKA KEŽMAROK) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
4 | BYE | Vitko Jozef / Balogh Slavomír(JAVORINKA LEVOČA / STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
5 | Baran Jozef / Holp Marek(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / ŠKST SOKOL VOJČICE) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
6 | BYE | Lapšanská Mária / Lapšanská Patrícia(TJ SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
7 | Svitana Jozef / Kovalčík Tomáš(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | Pecko Peter / Milan Vladimír(STŠK OBEC HRABUŠICE / STK STARÁ LESNÁ) | 0:3 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
8 | BYE | Plačko Dávid / Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
9 | Horák Tomáš / Ištok Pavol(POŽIARNIK RAKÚSY / ŠK VETERÁN POPRAD) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
10 | Krafčík Štefan / Szentivanyi Peter(STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY / TJ SOKOL JAKUBANY) | Caltík Ján / Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 0:3 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
11 | Eliáš Peter / Horňák Marek(OKST BUDKOVCE) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
12 | BYE | Benko Miroslav / Benko Martin(STO POPRAD - VEĽKÁ / ADENTO SVIT) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
13 | Toporcer Peter / Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
14 | BYE | Kondáš Peter / Sorokáč Štefan(TJ ČEČEHOV / STO Partizánka) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
15 | Pivarník Róbert / Mušuta Roman(TJ STO LETANOVCE / TJ NEMČINANY) | Biskup Tadeáš / Gábriš Martin(TJ STO LETANOVCE) | 0:3 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
16 | BYE | Šiška Emil / Pacák Marián(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
17 | Gašparovič Dávid / Pisarčík Peter(ŠKST RUŽOMBEROK / STK STARÁ ĽUBOVŇA / JAKUBANY) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
18 | Bunda Ján / Adler Sebastián(STMK STROPKOV) | Košová Sofia / Šilonová Vanesa(SEVERKA KEŽMAROK) | 3:0 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
19 | Popadič Ján / Popadič Kamil(ŠK VETERÁN POPRAD ) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
20 | BYE | Pitoňák Peter / Bujňák Tibor(ŠK VETERÁN POPRAD) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
21 | Javorský Ladislav / Kapinus Ľubomír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
22 | BYE | Klimo Július / Antoš Michal(STMK STROPKOV / STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
23 | Suranovský Stanislav / Šefčík Stanislav(OŠK ARNUTOVCE / ŠK Lesov Mesta SNV) | Gladiš Štefan / Štucka Ján(JAKUBANY / STK STARÁ ĽUBOVŇA / STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY) | 3:0 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
24 | BYE | Kurej Kevin / Stadtherr Patrik(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
25 | Bohunčák František / Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE / ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
26 | Popadič Peter / Forgáč(STŠK OBEC HRABUŠICE / ŠKST Spišský Štvrtok) | Dávid Dominik / Dragoš Slavomír(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 0:3 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
27 | Čabaník Miroslav / Zombek Bohumír(OŠK ARNUTOVCE) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
28 | BYE | Račok Drahomír / Lehončák Ján(OKST DUBY PARCHOVANY) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
29 | Sopka Marek / Černický Marián(JAVORINKA LEVOČA / MUŠKAT LIESKOVANY) | BYE | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
30 | BYE | Chovanec Ján / Faix Michal(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ / STO ŠVÁBOVCE) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
31 | Leško Richard / Leško Marek(OKST BUDKOVCE / OKST Dúbravka) | Lorinc Marcel / Forgáč(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 3:0 | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | |
32 | BYE | Kovalčík Kamil / Milan Martin(TJ STO LETANOVCE / 1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 1 | - | 04.05.2019 09:00 | ||
33 | Takáč Roman / Hovanec Tomáš(ŠKP PŠ KOŠICE) | Tkáč Samuel / Mušuta Augustín(TJ STO LETANOVCE / STŠK OBEC HRABUŠICE) | 3:0 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
34 | Funket Anton / Koša Karol(SEVERKA KEŽMAROK) | Vitko Jozef / Balogh Slavomír(JAVORINKA LEVOČA / STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
35 | Baran Jozef / Holp Marek(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / ŠKST SOKOL VOJČICE) | Lapšanská Mária / Lapšanská Patrícia(TJ SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK) | 3:0 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
36 | Pecko Peter / Milan Vladimír(STŠK OBEC HRABUŠICE / STK STARÁ LESNÁ) | Plačko Dávid / Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
37 | Horák Tomáš / Ištok Pavol(POŽIARNIK RAKÚSY / ŠK VETERÁN POPRAD) | Caltík Ján / Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
38 | Eliáš Peter / Horňák Marek(OKST BUDKOVCE) | Benko Miroslav / Benko Martin(STO POPRAD - VEĽKÁ / ADENTO SVIT) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
39 | Toporcer Peter / Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Kondáš Peter / Sorokáč Štefan(TJ ČEČEHOV / STO Partizánka) | 3:0 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
40 | Biskup Tadeáš / Gábriš Martin(TJ STO LETANOVCE) | Šiška Emil / Pacák Marián(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
41 | Gašparovič Dávid / Pisarčík Peter(ŠKST RUŽOMBEROK / STK STARÁ ĽUBOVŇA / JAKUBANY) | Bunda Ján / Adler Sebastián(STMK STROPKOV) | 3:0 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
42 | Popadič Ján / Popadič Kamil(ŠK VETERÁN POPRAD ) | Pitoňák Peter / Bujňák Tibor(ŠK VETERÁN POPRAD) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
43 | Javorský Ladislav / Kapinus Ľubomír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Klimo Július / Antoš Michal(STMK STROPKOV / STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
44 | Suranovský Stanislav / Šefčík Stanislav(OŠK ARNUTOVCE / ŠK Lesov Mesta SNV) | Kurej Kevin / Stadtherr Patrik(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
45 | Bohunčák František / Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE / ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Dávid Dominik / Dragoš Slavomír(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 3:0 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
46 | Čabaník Miroslav / Zombek Bohumír(OŠK ARNUTOVCE) | Račok Drahomír / Lehončák Ján(OKST DUBY PARCHOVANY) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
47 | Sopka Marek / Černický Marián(JAVORINKA LEVOČA / MUŠKAT LIESKOVANY) | Chovanec Ján / Faix Michal(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ / STO ŠVÁBOVCE) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
48 | Leško Richard / Leško Marek(OKST BUDKOVCE / OKST Dúbravka) | Kovalčík Kamil / Milan Martin(TJ STO LETANOVCE / 1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 0:3 | 2 | - | 04.05.2019 09:00 | |
49 | Takáč Roman / Hovanec Tomáš(ŠKP PŠ KOŠICE) | Vitko Jozef / Balogh Slavomír(JAVORINKA LEVOČA / STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | 3:0 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
50 | Baran Jozef / Holp Marek(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / ŠKST SOKOL VOJČICE) | Plačko Dávid / Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA) | 3:0 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
51 | Caltík Ján / Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Benko Miroslav / Benko Martin(STO POPRAD - VEĽKÁ / ADENTO SVIT) | 3:0 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
52 | Toporcer Peter / Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Šiška Emil / Pacák Marián(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 0:3 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
53 | Gašparovič Dávid / Pisarčík Peter(ŠKST RUŽOMBEROK / STK STARÁ ĽUBOVŇA / JAKUBANY) | Pitoňák Peter / Bujňák Tibor(ŠK VETERÁN POPRAD) | 3:0 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
54 | Klimo Július / Antoš Michal(STMK STROPKOV / STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ) | Kurej Kevin / Stadtherr Patrik(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK) | 0:3 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
55 | Bohunčák František / Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE / ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Račok Drahomír / Lehončák Ján(OKST DUBY PARCHOVANY) | 3:0 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
56 | Chovanec Ján / Faix Michal(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ / STO ŠVÁBOVCE) | Kovalčík Kamil / Milan Martin(TJ STO LETANOVCE / 1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 0:3 | 3 | - | 04.05.2019 09:00 | |
57 | Takáč Roman / Hovanec Tomáš(ŠKP PŠ KOŠICE) | Baran Jozef / Holp Marek(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / ŠKST SOKOL VOJČICE) | 0:3 | 4 | - | 04.05.2019 09:00 | |
58 | Caltík Ján / Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Šiška Emil / Pacák Marián(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 0:3 | 4 | - | 04.05.2019 09:00 | |
59 | Gašparovič Dávid / Pisarčík Peter(ŠKST RUŽOMBEROK / STK STARÁ ĽUBOVŇA / JAKUBANY) | Kurej Kevin / Stadtherr Patrik(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK) | 0:3 | 4 | - | 04.05.2019 09:00 | |
60 | Bohunčák František / Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE / ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK) | Kovalčík Kamil / Milan Martin(TJ STO LETANOVCE / 1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 0:3 | 4 | - | 04.05.2019 09:00 | |
61 | Baran Jozef / Holp Marek(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / ŠKST SOKOL VOJČICE) | Šiška Emil / Pacák Marián(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | 0:3 | 5 | - | 04.05.2019 09:00 | |
62 | Kurej Kevin / Stadtherr Patrik(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK) | Kovalčík Kamil / Milan Martin(TJ STO LETANOVCE / 1.PPC FORTUNA KEŽMAROK) | 3:0 | 5 | - | 04.05.2019 09:00 | |
63 | Šiška Emil / Pacák Marián(ŠKST TOPSPIN MARGECANY) | Kurej Kevin / Stadtherr Patrik(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK) | 0:3 | 6 | - | 04.05.2019 09:00 |