TEXNET Cup 2019 - Dvojhra - 04.05.2019

Celkové poradie

AKCIE
Poradie.Meno a priezvisko
1 Gašparovič Dávid(JAKUBANY / STK STARÁ ĽUBOVŇA)
2 Hovanec Tomáš(ŠKP PŠ KOŠICE)
3 - 4 Milan Martin(TJ STO LETANOVCE)
3 - 4 Kapinus Ľubomír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
5 - 8 Plačko Dávid(JAVORINKA LEVOČA)
5 - 8 Toporcer Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
5 - 8 Kurej Kevin(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK)
5 - 8 Stadtherr Patrik(ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK)
9 - 16 Horák Tomáš(ŠK VETERÁN POPRAD)
9 - 16 Černický Marián(JAVORINKA LEVOČA)
9 - 16 Kovalčík Kamil(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK)
9 - 16 Pacák Marián(ŠKST TOPSPIN MARGECANY)
9 - 16 Šiška Emil(ŠKST TOPSPIN MARGECANY)
9 - 16 Baran Jozef(ŠKST SOKOL VOJČICE)
9 - 16 Bujňák Tibor(ŠK VETERÁN POPRAD)
9 - 16 Antoš Michal(STMK STROPKOV)
17 - 32 Holp Marek(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU)
17 - 32 Krajňák Matúš(JAVORINKA LEVOČA)
17 - 32 Pisarčík Peter(ŠKST RUŽOMBEROK)
17 - 32 Štucka Ján(JAKUBANY / STK STARÁ ĽUBOVŇA)
17 - 32 Sopka Marek(MUŠKAT LIESKOVANY)
17 - 32 Popadič Ján(ŠK VETERÁN POPRAD)
17 - 32 Kandráč Ladislav(TJ STO LETANOVCE)
17 - 32 Chovanec Ján(STO ŠVÁBOVCE)
17 - 32 Bohunčák František(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
17 - 32 Vitko Jozef(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ)
17 - 32 Popadič Kamil(Fridek-Místek)
17 - 32 Tkáč Samuel(STŠK OBEC HRABUŠICE)
17 - 32 Takáč Roman(ŠKP PŠ KOŠICE)
17 - 32 Krafčík Štefan(TJ SOKOL JAKUBANY)
17 - 32 Ištok Pavol(POŽIARNIK RAKÚSY)
17 - 32 Gábriš Martin(TJ STO LETANOVCE)
33 Bunda Ján(STMK STROPKOV)
34 - 40 Benko Martin(STO POPRAD - VEĽKÁ / ADENTO SVIT)
34 - 40 Funket Anton(SEVERKA KEŽMAROK)
34 - 40 Forgáč Matúš(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
34 - 40 Benko Miroslav(ADENTO SVIT)
34 - 40 Gladiš Štefan(STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY)
34 - 40 Mušuta Augustín(TJ STO LETANOVCE)
34 - 40 Pitoňák Peter(ŠK VETERÁN POPRAD)
41 - 59 Račok Drahomír(OKST DUBY PARCHOVANY)
41 - 59 Mušuta Roman(TJ STO LETANOVCE)
41 - 59 Balogh Slavomír(JAVORINKA LEVOČA)
41 - 59 Eliáš Peter(OKST Budkovce)
41 - 59 Pecko Peter(STK STARÁ LESNÁ)
41 - 59 Hozza Peter(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
41 - 59 Šefčík Stanislav(ŠK Lesov Mesta SNV)
41 - 59 Leško Richard(OKST Budkovce)
41 - 59 Kovalčík Tomáš(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK)
41 - 59 Kondáš Peter(TJ ČEČEHOV)
41 - 59 Leško Marek(OKST Dúbravka)
41 - 59 Popadič Peter(STŠK OBEC HRABUŠICE)
41 - 59 Sorokáč Štefan(STO Partizánka)
41 - 59 Dávid Dominik(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ)
41 - 59 Lehončák Ján(OKST DUBY PARCHOVANY)
41 - 59 Toporcer Ladislav(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
41 - 59 Lörinc Marcel(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
41 - 59 Zombek Bohumír(OŠK ARNUTOVCE)
41 - 59 Caltík Ján(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
60 - 79 Szentivanyi Peter(STO SLOVAN VYŠNÉ RUŽBACHY)
60 - 79 Koša Karol(SEVERKA KEŽMAROK)
60 - 79 Klimo Július(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ)
60 - 79 Svitana Jozef(1.PPC FORTUNA KEŽMAROK)
60 - 79 Šilonová Vanesa(SEVERKA KEŽMAROK)
60 - 79 Suranovský Stanislav(OŠK ARNUTOVCE)
60 - 79 Toporcer Štefan(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
60 - 79 Lapšanská Mária(TJ SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK)
60 - 79 Pivarník Róbert(TJ NEMČINANY)
60 - 79 Košová Sofia(SEVERKA KEŽMAROK)
60 - 79 Forgáč Maroš(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
60 - 79 Javorský Ladislav(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
60 - 79 Horňák Marek(OKST Budkovce)
60 - 79 Biskup Tadeáš(TJ STO LETANOVCE)
60 - 79 Faix Michal(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ)
60 - 79 Dunčko Vladimír(ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK)
60 - 79 Čabaník Miroslav(OŠK ARNUTOVCE)
60 - 79 Lapšanská Patrícia(TJ SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK)
60 - 79 Milan Vladimír(STŠK OBEC HRABUŠICE)
60 - 79 Dragoš Slavomír(STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ)
80 Adler Sebastián(STMK STROPKOV)
81 Gombík Jozef(OŠK ŠAR.MICHAĽANY)